Brava Paradise
Το διαμέρισμα Brava Paradise Cabeçudas 19 τ.μ. Απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από την Εκκλησία της Santa Inês.
Επίσης η Κεντρική Παραλία βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό.
Το διαμέρισμα Brava Paradise προσφέρει επίσης εξοπλισμένη μικρή κουζίνα. Κατά τη διαμονή σ' αυτό τοδιαμέρισμα, οι επισκέπτες βρίσκονται σε απόσταση 20 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Ministro Victor Konder. Αυτό το κατάλυμα επίσης διαθέτει βεράντα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανελκυστήρας
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Brava Paradise;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Brava Paradise στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Brava Paradise;
Το το διαμέρισμα Brava Paradise παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Brava Paradise;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Brava Paradise μπορούν να φέρουν κατοικίδια.